Hakkımızda

Hakkımızda

 

TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ TAD İNGİLİZCE KURSLARI-KARŞIYAKA

Karşıyaka Türk-Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu (TAD Karşıyaka) 2018 yılında Karşıyaka çarşıda eğitim faaliyetlerine başlamış olup, açılışından kısa bir süre sonra önemli sayıda kursiyer ve mezun sayısına ulaşmıştır. Kurum olarak misyonumuz pratiğe dayalı ve güncel içerikli çalışmalarla desteklenmiş, modern teknoloji uygulamalarıyla dil öğrenmeyi tüm yaş grupları için kolay, hızlı, etkili ve kalıcı hale getirmiş bir eğitim sunmaktır.

Eğitim kadromuz ve yayınlarımız

Eğitim kadromuzun tamamı, öğrencilerinin başarı ve memnuniyetini ilke edinmiş, yenilikçi, üniversitelerin öğretmenlik bölümlerinden mezun ve/veya uluslararası İngilizce öğretmenlik sertifikalarına sahip Türk ve yabancı uyruklu öğretmenlerden oluşmaktadırlar. Eğitmenlerimiz ayrıca TAD Genel Merkezi  tarafından yapılan kurum içi yazılı ve sözlü sınavlardan geçerek onaylanmaktadır.

Eğitim programlarımızda dünyaca bilinen ve başarısı çeşitli kuruluşlarca onaylanmış, ülkemizde de önde gelen kolej ve eğitim kurumlarında kullanılan National Geographic Learning yayınları ile interaktif eğitim materyalleri kullanılmaktadır.

Söz konusu eğitim materyallerinin en etkin ve verimli şekilde kullanılabilmesi için sınıflarımızda gerekli teknolojik donanımlarımız, dizüstü bilgisayar, tablet ve projeksiyon destekli sunum ve interaktif görseller kullanılarak yürütülmekte, gerçek hayata dair konular ve konuşma becerileri üzerine yoğunlaşan bu sistem sayesinde, öğrencilerimiz hızlı, eğlenceli ve kalıcı bir şekilde İngilizce öğrenmektedirler.