İş Başvurusu Referans Mektubu Örneği

Haber ve Duyurular

İş Başvurusu Referans Mektubu Örneği

İş Başvurusu Referans Mektubu Örneği

İş başvurularında kullanılabilecek referans mektubu örneğini sizler için hazırladık.

Sayın Yetkili,

          Bu referans mektubu, Aslı KAYAALP'in kendi isteği üzerine yazılmıştır. Bu mektuptaki bilgilerin gizliliği konusunda tedbirli davranmanızı ve inceleme yetkisine sahip olmayan herhangi bir kişiye bu bilgileri vermemenizi rica ederim.

          Aslı KAYAALP ile Ocak 2010 ile Temmuz 2011 yılları arasında Kurum Müdürü olarak bulunduğum firmamızda birlikte çalıştım. Kurumumuzda Ölçme Değerlendirme Bölümünde görev yaptığından işe bakış açısını ve eğitime yaklaşımını gözlemleme fırsatı buldum.

          Etkin iletişim yeteneği ve olumlu insan ilişkileri sayesinde kurumumuzun eğitim departmanında çok sayıda sorunun çözümünde etkin biçimde görev almıştır.

          Aslı KAYAALP 'in gösterdiği performansı göz önünde bulundurduğumuzda, kendisinin Satış alanının gerektirdiği tüm yetkinliklere sahip olması sebebiyle kariyer hayatında "Yönetici,uzman,sorumlu vb. ilgili herhangi bir pozisyonda başarılı olabileceğini,teşvik edildiğinde kendisini geliştirebilecek yeni gelişim noktaları oluşturabileceğini düşünüyorum.

          ​Bu konuda açıklığa kavuşturmamızı istediğiniz herhangi bir nokta olması durumunda aşağıdaki bilgilerimden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla.

Referansı veren

Adı-Soyadı ve İletişim Bilgileri

 

İngilizce konuşmak için 0 232 369 10 14  

iş ilanları izmir, referans mektubu, eğitim ve kurs, meslek kursu, bemka eğitim, bemka eğitim kursları, kariyer kursu, netsis, mikro, nebim winner izmir, iş arama teknikleri, iş aramada referans, işte kariyer, www.bemkaegitim.com, referans mektubu nasıl hazırlanır, referans mektubu çalışmaları, ücretsiz referans mektubu hazırlama,